Tematyka oświetlenia jest ci szczególnie bliska? Śledzisz wszystkie aktualności i nowinki z branży? Wobec tego ten dział spodoba ci się szczególnie! Przedstawiamy świetlne newsy. W naszych artykułach przedstawiamy aktualne informacje o żarówkach, lampach, oświetleniu i wszystkim, co się z nimi wiąże. Wszystkie aktualności zgromadzone w jednym miejscu. Newsy z regionu, Polski i ze świata. Najnowsze odkrycia i ciekawe nowinki przygotowane specjalnie dla naszych czytelników.

Redakcja

Mateusz Borycz

Mateusz Borycz

Redaktor

Redaktor i wydawca naszego serwisu. Absolwent fizyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, pasjonat oświetlenia i historii wynalazków. 
Katarzyna Przybylska

Katarzyna Przybylska

Redaktor

Absolwentka inżynierii kształtowania środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Dołączyła do redakcji wszystko-jasne.pl kilka miesięcy temu, a na swoim koncie ma już znaczną liczbę ciekawych artykułów.
Kacper Witowski

Kacper Witowski

Redaktor

Dziennikarz oraz autor tekstów naukowych i beletrystycznych. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Jego pasją jest historia naturalna oraz wyszukiwanie błędów stylistycznych i gramatycznych w tekstach całej redakcji.
Jowita Baczyńska

Jowita Baczyńska

Redaktor

Najmłodsza na naszym pokładzie, dziennikarka z zawodu i pasji. W trakcie studiów medioznawczych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zamiłowaniem Jowity są trendy wnętrzarskie, ich projektowanie oraz fotografowanie.
Menu strony