Philips zaczyna szkolić “specjalistów od żarówek”

autor: | Jul 29, 2021 | Newsy z branży i ze świata | 0 Komentarzy

Darmowe szkolenie specjalistów od żarówek

Specjaliści zajmujący się naprawą urządzeń czy mechanicy od dawna systematycznie szkolą się w nowych technologiach, aby sprostać pojawiającym się na rynku technologiom. Nie inaczej będzie z osobami zajmującymi się sprzedażą żarówek. Specjalnie dla nich Philips otworzył szkolenia, na których będzie można zdobyć wiedzę z nowych technologii.

Profesjonaliści od oświetlenia

Dobór odpowiedniej lampki led to nie tylko kierowanie się jasnością oświetlenia. Pod uwagę należy brać również inne czynniki, takie jak temperatura barwowa, moc oraz natężenie światła. Szkolenia pomogą pracownikom placówek związanych ze sprzedażą oświetlenia, poprzez edukację ich na temat nowych technologii, historii oświetlenia, a także tego, jak oświetlenie jest odbierane przez ludzkie zmysły. Warto dodać, że samo szkolenie jest bezpłatne, co już jest świetnym pretekstem do poszerzenia posiadanej wiedzy.

Jak wygląda kurs o oświetleniu od Philipsa?

Kurs o oświetleniu składa się z trzech bloków tematycznych: oświetlenie ledowe, oświetlenie halogenowe i ksenonowe oraz oświetlenie samochodowe. Każdy z nich to wszechstronne podejście do tematu i wyczerpująca dawka wiedzy, która pomoże stać się ekspertem w dziedzinie oświetlenia. Warto dodać, że kurs jest skonstruowany w przystępny sposób i obfituje w wiele ciekawych przykładów graficznych. Każdy poziom kończy się testem z odpowiedniego zakresu tematycznego, a niezadowalający nas wynik można powtórzyć, co tylko ugruntuje dopiero co zdobytą wiedzę. Pozytywna ocena z całego kursu nagradzana jest dyplomem i tytułem Eksperta Lighting Academy.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami!

nie wysyłamy spamu

Mateusz Borycz

Mateusz Borycz

Autor

Redaktor i wydawca naszego serwisu. Absolwent fizyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, pasjonat oświetlenia i historii wynalazków.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Menu strony
Copy link