Mateusz Borycz

Mateusz Borycz

Redaktor

Redaktor i wydawca naszego serwisu. Absolwent fizyki na Uniwersytecie Jagiellońskim, pasjonat oświetlenia i historii wynalazków. Doświadczenie dziennikarskie nabył w redakcji portalu popularno-naukowego. W redakcji wszystko-jasne.pl był od samego początku, jest jednym z założycieli naszego serwisu. Choć nauka i fizyka stanowią znaczą część jego życia, ma również czas na hobby. Uwielbia piesze wędrówki po górach i wędkowanie. Mało kto wie, że hoduje sukulenty.

Katarzyna Przybylska

Katarzyna Przybylska

Redaktor

Absolwentka inżynierii kształtowania środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Dołączyła do redakcji wszystko-jasne.pl kilka miesięcy temu, a na swoim koncie ma już znaczną liczbę ciekawych artykułów. Jej najmocniejszą dziennikarską stroną jest odnajdywanie ciekawostek i nowinek oświetleniowych. Światło nie ma dla niej tajemnic. Kasia jest pasjonatką świata płazów i gadów. W jej mieszkaniu można spotkać piękne okazy kameleonów i agamy brodatej. W czasie wolnym nasza redaktor oddaje się pasji jeździeckiej.

Kacper Witowski

Kacper Witowski

Redaktor

Dziennikarz oraz autor tekstów naukowych i beletrystycznych. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Jego pasją jest historia naturalna oraz wyszukiwanie błędów stylistycznych i gramatycznych w tekstach całej redakcji. Zajmuje się tematyką poradników zakupowych. Na pamięć zna wszystkie odmiany lamp, wraz z ich parametrami i cenami. Specjalista od wynajdywania oświetleniowych promocji. Kacper poza pracą w redakcji oddaje się pasji czytelniczej, szczególnie lekturze kryminałów i thrillerów zagranicznych autorów.

Jowita Baczyńska

Jowita Baczyńska

Redaktor

Najmłodsza na naszym pokładzie, dziennikarka z zawodu i pasji. W trakcie studiów medioznawczych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zamiłowaniem Jowity są trendy wnętrzarskie, ich projektowanie oraz fotografowanie. W naszej redakcji specjalizuje się w artykułach dotyczących zastosowania oświetlenia w różnych wnętrzach oraz najnowszych nurtach architektonicznych. Najchętniej przygotowuje zestawiania i inspiracje lamp, kinkietów oraz biurkowych lampek. Oprócz nauki poświęca się również swoim pasjom. Na liście zainteresowań Jowity znajdziemy między innymi gotowanie i jazdę na rolkach.

Polecamy również

Menu strony
Copy link