Świąteczne oświetlenie w listopadzie? Nastrojowa iluminacja poprawi nam humor na długo przed świętami

autor: | Nov 24, 2020 | Newsy z branży i ze świata, Wszystkie artykuły | 0 Komentarzy

Świąteczne oświetlenie w mieście

 

Rok 2020 przyniósł nam wiele niespodzianek, jednak władze miast nie tracą hartu ducha i inwestują w świąteczne iluminacje. Budowanie nastroju ma pomóc nam przetrwać ten trudny okres, który prawdopodobnie spędzimy w mniejszym niż zwykle gronie. W wielu dużych miastach świąteczne oświetlenie cieszy oczy już teraz, brakuje jedynie śniegu za oknem.

Poznań ogranicza wydatki, jednak nie uszczuplił budżetu na świąteczne oświetlenie

Rok temu władze miasta planowały przygotowanie całkiem nowej iluminacji, jednak ogromne wydatki spowodowane przez COVID sprawiły, że plany należało nieco zmodyfikować. W celu zaoszczędzenia budżetu do przygotowania iluminacji zostaną przygotowane zeszłoroczne lampki, a projektem zajmie się firma, która pracowała przy oświetleniu również w poprzednich latach. Decyzja z pewnością wpłynie pozytywnie na panujący nastrój.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami!

nie wysyłamy spamu

Rekordowa suma przeznaczona na świąteczną iluminację w Rzeszowie

W zgoła innej sytuacji jest Rzeszów, którego władze podjęły się ogłoszenia przetargu na świąteczne oświetlenie. Miało to pomóc w zaoszczędzeniu pieniędzy i przyniosło oczekiwany skutek, gdyż wybrana firma okazała się tańsza od konkurencji o ponad milion złotych. Po zwycięzcy możemy spodziewać się ciekawego projektu, ponieważ od lat zajmuje się oświetleniem Rzeszowa.

Świąteczne lampki w domu

W Krakowie świąteczne oświetlenie powitało nas już w połowie listopada

Świąteczne iluminacje w Krakowie pojawiły się wyjątkowo wcześnie, bo już w połowie listopada. Ponadto kolorowe lampki i ozdobione drzewka spotkamy również w galeriach handlowych, które powoli przygotowują się do sezonowych zakupów przed Bożym Narodzeniem. Większość sklepów jest jeszcze zamknięta, jednak zgodnie z wiadomościami otwarcie nastąpi w grudniu. Warto jednak pamiętać, że Wigilię w tym roku spędzimy w małym gronie – do 5 osób.

Jowita Baczyńska

Jowita Baczyńska

Autor

Najmłodsza na naszym pokładzie, dziennikarka z zawodu i pasji. W trakcie studiów medioznawczych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Menu strony
Copy link