Chiński Festiwal Światła zawitał do Polski

autor: | Dec 23, 2020 | Newsy z branży i ze świata | 0 Komentarzy

Świecący smok z okazji Chińskiego Święta Światła

Festiwale Światła odbywające się w Azji kojarzą się nam z niesamowitymi doznaniami wzrokowymi. Fajerwerki, lampiony i specjalne figury ożywające pod wpływem oświetlenia z pewnością generują niezapomniane wspomnienia. Pod koniec tego roku w Warszawie możemy uraczyć się wizualną ucztą, stworzoną na kształt tej pięknej chińskiej tradycji.

Smoki ukryły się w Forcie Bema

Chiński Festiwal Światła odbywa się w Forcie Bema, a zobaczyć możemy w nim aż 34 kolorowe figury. Podzielone zostały na 3 grupy: smoki i fantastyczne stwory, zwierzęta i postacie z bajek oraz motywy świąteczne. Tysiące lampek i kolorowych tkanin robi  piorunujące wrażenie, które trudno zapomnieć. Jest to także raj dla nocnych fotografów, gdyż tak duża ilość lampek może być świetną okazją do eksperymentowania z czasem naświetlania.

Wejście na teren wystawy jest płatne, jednak uczniowie i emeryci mogą zakupić bilety ulgowe, a dzieci do 4 roku życia wchodzą za darmo.

Bądź na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami!

nie wysyłamy spamu

Katarzyna Przybylska

Katarzyna Przybylska

Autor

Absolwentka inżynierii kształtowania środowiska na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie. Dołączyła do redakcji wszystko-jasne.pl kilka miesięcy temu, a na swoim koncie ma już znaczną liczbę ciekawych artykułów.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Menu strony
Copy link